23 травня 2024 року в селі Кадубівці, що на Буковині, відбувся мітинг, приурочений відкриттю пам’ятного знаку загиблому воїну Андрію Гандабурі. Андрій, віддавши своє життя в бою з російським окупантом, став одним із багатьох Героїв, які поклали життя за свободу, незалежність та цілісність України.

На мітинг завітали рідні та близькі Андрія, жителі Кадубовецької територіальної громади, представники влади, військові та духовенство.

Під час мітингу згадали про бойовий шлях Андрія, його мужність, відвагу та самовідданість. Спільна молитва за наших Героїв, за мир в нашій країні об’єднала всіх присутніх на заході.

Вкотре запалили свічки пам’яті та поклали квіти біля пам’ятних знаків загиблих Героїв Кадубовецької територіальної громади.

“Дякуємо Вам, наші Герої, за відвагу та мужність, сміливість та гідність, неоціненну самопожертву та відданість у захисті нашої країни. Ваша служба – це приклад справжнього патріотизму, який будуть наслідувати майбутні покоління. Вічна шана та слава Героям України! Вічна та світла пам’ять Героям, які поклали своє життя заради кожного з нас!!”, – лунали слова з вуст присутніх.

Смерть Андрія Гандабурі – це невимовна втрата для його родини та близьких, для всієї України. Але його подвиг буде жити вічно в пам’яті людей.

Вічна пам’ять Герою!

Залишити відповідь